שאלות נפוצות

תשובות ישירות לשאלות חשובות

הקורס יתקיים במשרדי חברת ההייטק Wave, ברמת החייל ת"א.
תנאי הסף לקבלה לתכנית הם: בגרות במתמטיקה ברמה של 4 יח”ל עם ציון מעל 90, או 5 יח”ל עם ציון מעל 80; רקע בתכנות או בגרות במדעי המחשב מהווים יתרון, אך אינם חובה.
לאחר המיונים המנטורים שלנו ידאגו לשלוח לכם חומרי לימוד שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לתחילת המסלול.
כמובן! בתום הקורס תצאו עם פרויקט גמר מרשים שיסייע לכם להיכנס למשרות מבוקשות בשוק. בנוסף, אנו מתחייבים להעסקה של שנה וחצי כמפתחי WEB בעבור כל מי שיסיים בהצלחה את המסלול, ציון 80 ומעלה.
אנחנו לא נגיד לכם שאין אלטרנטיבות. מפתחים רבים שרוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בתחום פונים לקורסים מקוונים הזמינים ב Coursera או Youtube. אבל ללא חונכות צמודה מאנשי מקצוע, ההתקדמות איטית ביותר. אצלנו תוך 3 חודשים תגיעו לרמה מקצועית עם כרטיס כניסה לעבודה בתחום. אין תחליף אינטרנטי לטיפים מהשטח שניתנים לאורך התרגול והעבודה. המנטורים המנוסים שלנו ידריכו אתכם צעד אחר צעד, עם פידבקים מתמידים על איכות הקוד במשימות השונות עד לתחילת עבודתכם הראשונה.
אנחנו מצפים מהמועמדים לקורס לרקע בסיסי בעולם התכנות על מנת לאפשר את צבירת הידע והניסיון המהירים. עם זאת, במקרים מיוחדים אנו מאפשרים להיכנס גם ללא ידע כלל. חשובה לנו המוטיבציה, והרצון להצליח בתחום יותר מאשר הידע שתביאו מהבית. בכל מקרה, אם אין לכם ידע בפיתוח, מסלול "מאפס למאה" הוא המסלול בשבילכם.
התכנית מרוכזת לזמן קצר ואינטנסיבי שיאפשר לכם להיכנס לעבודה בתחום במהירות הגבוהה ביותר. לכן, הקורסים עוברים במתכונת מלאה - 5 ימים בשבוע למשך 9 שעות כל יום, למשך 12 שבועות.
עלות הלימודים היא 15 אלף ש"ח בעבור 12 שבועות של הקורס. למצטייני הליך המיון יוענקו מלגות עד 70% מעלות הקורס.

רוצים לשאול אותנו ישירות?