מי עומד מאחורי Wave Academy?

Wave מבית Compie היא חברת הייטק המתמחה בבניית פלטפורמות חכמות לארגונים. Wave מפעילה אקדמיה למחקר ופיתוח בטכנולוגיות חדשניות מעולם ה-Web וה-Mobile. האקדמיה מציעה מסלולים מואצים שיאפשרו לכם להשתלב בשוק ההייטק הישראלי בתפקידי הנדסה ופיתוח נחשקים. רבים מחברי הצוות של Wave, שהחלו דרכם בחברה כבוגרים מצטיינים של Wave Academy, הגיעו ללא ניסיון ולאחר שנה בלבד הובילו פרויקטי פיתוח משמעותיים. לאורך המסלול תיהנו מהכשרה מעשית ומעמיקה לצד ליווי אישי וצמוד מאנשי פיתוח מנוסים. שילוב ייחודי זה יאפשר לכם להדביק פער של מס' שנות ניסיון בתעשייה.

95874510
משתמשי קצה
120
שנות אדם בפיתוח
84
מספר מפתחים בחברה
432
פרויקטים שבנינו

“קצב אימוץ טכנולוגיות חדשות מואץ באופן ניכר בעשור האחרון והתפתחות זו דורשת יכולות גבוהות של הסתגלות ולמידה. על מנת להמשיך ולהיות רלוונטי בעולם הטכנולוגי, ידע אקדמי אינו מספיק. מה שאנחנו מחפשים בחברי צוות מובילים הינו חדות, מוטבציה גבוהה ורצון מתמיד ללמוד.”

אריאל צדוק, ראש תכנית “Wave”, מנהל טכנולוגיות ראשי ב-Compie

על קומפאי

קומפאי טכנולוגיות היא חברת הייטק המתמחה בבניית פלטפורמות חכמות לארגונים אשר רוצים להטמיע טכנולוגיות מתקדמות. פלטפורמות אלה מבוססות על טכנולוגיות Web, Mobile, IoT ו- AR / VR.

אנשינו פועלים כצוות שאפתני שלא מסתפק בשום דבר פרט לטוב ביותר. בחברה עובדים כ-80 מפתחים צעירים ומוכשרים שפותרים מדי יום אתגרים יוצאי דופן.  רבים מהם החלו את דרכם אצלנו וצברו ניסיון וידע במהירות בזכות שיטת עבודה ייחודית שפיתחו מייסדינו, בוגרי 8200 ומשרד הביטחון. Wave Academy מיישמת את שיטת העבודה של קומפאי ומאפשרת לאנשים מוכשרים להיכנס לשוק הייטק בעזרת מעטפת מקצועית ותכנים ייחודיים.